Main content

Illuminating

Illuminating
11 products
11 products
Refinements menu Illuminating

FLUIDE 14

The iconic dry oil for face, body and hair

One size
100ml
Old price New price £78.00
(£780.00/L.)

RÉNOVATEUR

Skin Transforming Black Scrub

One size
75ml
Old price New price £70.00
(£933.33/L.)

OR REJUVENIC - CREAM

Multi-Stratum Epidermal Regenerating Cream

Old price New price £470.00
(£9,400.00/L.)

LOTION NACRÉE

Illuminating Toner-in-Milk Cleanser

One size
400ml
Old price New price £95.00
(£237.50/L.)

OR REJUVENIC - MICRO-ESSENCE

Multi-Stratum Epidermal Regenerating Micro-Essence

One size
200ml
Old price New price £197.00
(£985.00/L.)

CRISTAL MORPHOLOGIC - SERUM

Morpho-Filling Serum

Old price New price £350.00
(£7,000.00/L.)
Orientation message
For the best experience, please turn your device